0216 382 3 382
Türkçe İngilizce
/ / /

ÖĞRENCİLER YARIŞTI

ÖĞRENCİLER YARIŞTI
ÖĞRENCİLER YARIŞTI
ÖĞRENCİLER YARIŞTI
ÖĞRENCİLER YARIŞTI
ÖĞRENCİLER YARIŞTI
ÖĞRENCİLER YARIŞTI
ÖĞRENCİLER YARIŞTI
ÖĞRENCİLER YARIŞTI
ÖĞRENCİLER YARIŞTI
A+ A-

KAYMAKAMLIK KOŞUSU GERÇEKLEŞTİ

Her yıl düzenlenen Kaymakamlık Koşusu yinelendi. 22 Mart 2017 Çarşamba Günü Adalar Kaymakamlığı ile birlikte Büyükada’da düzenlediğimiz organizasyona Heybeliada Ortaokulu, Büyükada 125. Yıl Atatürk Ortaokulu, Adalar İmam Hatip Ortaokulu, Hüzeyin Rahmi Gürpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Heybeliada Anadolu Lisesi öğrencileri katıldı. Yaş gruplarına göre ayrılan öğrenciler, farklı kategori ve mesafelerde kıyasıya yarıştılar. Büyükada Aya Nikola Mevkii’nden start verilerek Büyükada Çınar Meydanı’nda sona eren yarışta derece alan öğrencilere Ödüllerini Adalar Kaymakamı Hikmet Dengeşik, Belediye Başkanımız Atilla Aytaç, İstanbul Gençlik Spor Müdürü İbrahim İlhami Koç, İlçe Milli Eğitim Müdürü  Ömer Eren, İlçe Gençlik Spor Müdürü Behçet Elbistanlıoğlu, Adalar İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Saadetin Peker, Adalar İmam Hatip Lisesi Müdürü Hakan Aytekin sundu.

Düzenlenen Yarışta Dereceye Alan Öğrenci Listesi Şu Şekilde:

2003-2004-2005 Doğumlu Yıldız Erkekler Kategorisi

  1. Yusuf YILDIZ (Heybeliada Ortaokulu)
  2. Yusuf KILIÇ (Heybeliada 125. Yıl Ortaokulu)
  3. Serhat DENKTAŞ (Heybeliada Ortaokulu)

 

2006-2007-2008 Doğumlu Küçük Kızlar Kategorisi

  1. Selvi DOĞAN (125. Yıl Atatürk Ortaokulu)
  2. Deniz KÜÇÜK(Heybeliada İlköğretim Okulu)
  3. Zeynep TAŞ (Adalar İmam Hatip Ortaokulu)

 

1999-2000-2001-2002 Doğumlu Genç Kızlar Kategorisi

1.Nazlıgül KARAKOÇ (Heybeliada Anadolu Lisesi)

2.Zeliha ÇELİK(Heybeliada Hüseyin Rahmi Gürpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi)

3,Candan ÇETİN(Heybeliada Hüseyin Rahmi Gürpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi)

 

2003-2004-2005-2006 Doğumlu Yıldız Kızlar Kategorisi

1.Sıla ŞENGÜL (Heybeliada Ortaokulu)

2.Ekin GEÇİT (Heybeliada Ortaokulu)

3.Helin AYDIN (Heybeliada Ortaokulu)

1999-2000-2001 Doğumlu Genç Erkekler Kategorisi

1.Bora DUMAN(Hüseyin Rahmi Gürpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi)

2.Selim DURMUŞOĞLU(Heybeliada Anadolu Lisesi)

3.Cüneyt DOĞAN(Hüseyin Rahmi Gürpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi)

 

2002 DOĞUMLU GENÇ ERKEKLER KATEGORİSİ

1.Baran DEMİR(Heybeliada Hüseyin Rahmi Gürpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi)

2.Fırat ŞELİK(Büyükada İmam Hatip Lisesi)

3.Gökdeniz KURT(Heybeliada Hüseyin Rahmi Gürpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi)

YARIŞTAN DERLENEN RENKLİ GÖRÜNTÜLERİ AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ

 

 

 

 

 

 

 

YOUTUBE VİDEO


© 2016 Adalar Belediyesi

Yazılım & Tasarım Litera Bilişim


E-Bülten Üyelik

© 2016 Adalar Belediyesi

Yazılım & Tasarım Litera Bilişim