0216 382 3 382
Türkçe İngilizce
/ / /

Nisan Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Nisan Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
Nisan Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
Nisan Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
A+ A-


Adalar Belediyesi'nin Nisan ayı olağan Meclis toplantısının birinci bileşimi bugün Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleşti. Başkanımız Erdem Gül, tüm İslam Aleminin Ramazan, Hristiyanlar’ın Paskalya ve Museviler’in Pesah Bayramını kutlayarak toplantının açılışını yaptı. Nisan ayının diğer önemli günlerine de dikkat çeken Başkanımız, Türkiye Büyük Millet Meclisi' nin açılış tarihi olan 23 Nisan’ı, 5 Nisan Avukatlar Günü’nü, 4 Nisan Sokak Hayvanları Günü’nü de kutladı.
Toplantı; meclis üyelerinin konuşmalarının ardından gündem maddelerinin görüşülmesi ve komisyon üye seçimleriyle devam etti.  

Encümen Üyeliği’ne; Nesrin Karanfil ve Metin Önal,
Plan ve Bütçe Komisyonu’na; Engin Çelik, Nesrin Karanfil ve İsmail Hakkı Durmuş,
İmar Çevre ve Sağlık Komisyonu’na; Nesrin Karanfil, Metin Önal ve Nesrin Sağlık Deriş,
Hukuk Komisyonu’na; Engin Çelik, Fatma Bucak ve Kemal Türkyılmaz,
Hayvan Hakları Komisyonu’na; Nesrin Karanfil, Fatma Bucak ve Kemal Türkyılmaz,
Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Komisyonu’na; Nesrin Karanfil, Fatma Bucak ve Engin Çelik seçildi. 

Diğer gündem maddeleri sonucunda; Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün Türkiye Eğitim Vakfı ile Protokol İmzalama Yetkisi hakkındaki teklifi oybirliği ile kabul edilirken,
"Spor Kulüplerine Destek" hakkındaki teklifi ve İşletme Müdürlüğü’nün "Ücret Tarife Değişikliği" hakkındaki teklifi Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi. Meclis Toplantısı; Denetim Komisyonu tarafından sunulan 2021 Yılı Denetim Raporu’nun Meclis Bilgisine sunulmasının ardında son erdi. 
2021 yılı Faaliyet Raporunun da görüşüleceği Meclis Toplantısı’nın 2.birleşimi 8 Nisan Cuma günü saat 11.00 de Belediye Meclis Salonu’nda yapılacak.


© 2016 Adalar Belediyesi

Yazılım & Tasarım Litera Bilişim


E-Bülten Üyelik

© 2016 Adalar Belediyesi

Yazılım & Tasarım Litera Bilişim